Po sukcesie debiutanckiego singla „Sweet Temptation”, szwedzki duet SINS OF INFIRMITY 29 sierpnia zaprezentował utwór „The Meeting”.
To drugi singiel zapowiadający nadchodzący debiutancki album duetu – tytuł i wytwórnia nie zostały jeszcze ujawnione. Mike w swojej charakterystycznej, nastrojowej konwencji łączy siły z hipnotyzującym wokalem Belindy, tworząc mroczny, przyciągający klimat.
„The Meeting” kontynuuje wampirzą narrację pełną pożądania i tęsknoty, zanurzając słuchaczy w świat pokusy, uwodzenia i emocjonalnej dekadencji. Utwór przenosi w kinowe, nocne sceny, gdzie cienie mówią więcej niż słowa.
Zimne melodie, pulsująca linia basu i sugestywne opowiadanie historii sprawiają, że „The Meeting” potwierdza pozycję SINS OF INFIRMITY jako jednej z najbardziej intrygujących nowych formacji sceny gothic underground.
Więcej informacji i możliwość posłuchania: sinsofinfirmity.bandcamp.com