Szwedzki duet goth rock/post-punk powraca z drugim singlem inspirowanym wampirami

Po sukcesie debiutanckiego singla „Sweet Temptation”, szwedzki duet SINS OF INFIRMITY 29 sierpnia zaprezentował utwór „The Meeting”.


To drugi singiel zapowiadający nadchodzący debiutancki album duetu – tytuł i wytwórnia nie zostały jeszcze ujawnione. Mike w swojej charakterystycznej, nastrojowej konwencji łączy siły z hipnotyzującym wokalem Belindy, tworząc mroczny, przyciągający klimat.

„The Meeting” kontynuuje wampirzą narrację pełną pożądania i tęsknoty, zanurzając słuchaczy w świat pokusy, uwodzenia i emocjonalnej dekadencji. Utwór przenosi w kinowe, nocne sceny, gdzie cienie mówią więcej niż słowa.

Zimne melodie, pulsująca linia basu i sugestywne opowiadanie historii sprawiają, że „The Meeting” potwierdza pozycję SINS OF INFIRMITY jako jednej z najbardziej intrygujących nowych formacji sceny gothic underground.

Więcej informacji i możliwość posłuchania: sinsofinfirmity.bandcamp.com