HELLHAIM – „Let the Dead Not Lose Hope”
Właśnie doszedłem do wniosku, że druga płyta HELLHAIM to jeden z najczęściej słuchanych przeze mnie w 2022 roku polskich albumów. A że nastał świąteczny czas, więc uznałem, że to idealny moment na kolejny powrót do tej muzyki i na napisanie recenzji. Zawsze świąteczny sezon muzyczny zaczynam od puszczenia sobie singla KINGA DIAMONDA „No Presents for Christmas”. I po ostatnim odsłuchu …